Біла глина

Біла глина - каолін

      Біла глина - це як раз случай про "давно забуте старе". Наші праотці широко використовували цей "підніжний" матеріал - головним чином, у медицині. Очищающее, тонізуючу і оздоровчу дію, яке робили на організм що містяться у білій глині мінеральні солі та мікроелементи, відомі з давніх часів. Білу глину вживали як всередину, так і зовнішньо - у вигляді примочок, обгортань, компресів, присипок, розслаблюючих ванн. Білій глиною лікували варикозне розширення вен, мастопатію, артрити, поліартрити ревматичного характеру, остеохондрози, знімали біль у м'язах, використовували як охолоджувальне засіб на місці удару і навіть при головному болю.

Каолін здатний абсорбувати продукти життєдіяльності клітин організму.
 
Він поглинає отрути, токсини, гази і навіть радіацію з шлунково-кишкового тракту, поки вони не встигли всмоктатися у кров `яне русло. Тому саме білу глину досі застосовують при серйозних інтоксикацій. Не гірше сучасних антибіотиків каолін справляється і з хвороботворними бактеріями. Але, на відміну від ліків, сама глина залишається хімічно інертною, а отже, абсолютно нешкідлива для організму.
 
Наприклад, якщо ложку білої глини покласти в молоко, воно не скисне протягом дня навіть на сонці. І в той час, як штучні антисептики як вбивають хвороботворні бактерії, так і здорові клітини, глина усуває тільки шкідливі мікроби і токсини, оновлюючи клітини і виробляючи в організмі імунітет.

Біла глина це здорові зуби і волосся дибки
Сьогодні каолін ніби народився вдруге. Косметичні компанії почали використовувати його омолоджуючі властивості в очищувальних масках, шампунях і навіть зубних пастах. Білу і блакитну глину застосовують для боротьби з облисінням: вона зміцнює слабкі і ламкі волосся. Шампуні, до складу яких входить каолін, чудово справляються з жирною себореєю і лупою.
Без каоліну не обходяться сьогодні ні маски для шкіри обличчя, ні антицелюлітні препарати. Біла глина збирає шлаки, токсини, відмерлі клітини епідермісу, зайвий жир, насичуючи шкіру мінеральними речовинами. Судини верхніх шарів шкіри стають гнучкими, глина сприяє утворення колагену, що додає еластичність тканин.
У професійних процедурах білою глиною глибоко очищають шкіру перед курсом грязьових, водорослево або парафінових обгортань. Вона ефективно замінює гліколеву кислоту, часто викликає алергічні реакції.
Дуже ефективні маски з білої глини, які очищають шкіру обличчя, покращуючи приплив кисню. Щоправда в Киеве, такі маски не рекомендуються при висипу угрів або кровоносних судини на щоках і на носі, зате у випадку з жирної або проблемною шкірою вони досить корисні.
 

Відгуки
Написати коментар
capcha
Написати